ثبت مشاور

افعی تهران - دانلود - قسمت بيست و دو

تاریخ : 1403.02.12
نویسنده : It Newspaper
نظرات : 0

آي تي نيوز : در قسمت بيست و دوم 22 سريال افعی تهران afei e tehran که در حوزه نمايش خانگي ، منتشر مي شود ، دغدغه هاي جديدي در سریال پيش مي آيد که همين مساله ، موجب جذب مخاطب بيشتر و انتظار مخاطب براي دانلود قسمت جديد سريال افعی تهران شيرين تر مي کند . در قسمت بيست و دوم 22 سريال افعی تهران ، منتظر اتفاقات غير منتظره باشيد که با درايت و مهارت نويسنده سناريو و تجربه کارگردان ، سامان مقدم ، ذهن شما را درگير خواهد کرد .

 

 

 دانلود افعی تهران - قسمت بيست و دوم 22

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

موضوع افعی تهران afei e tehran و خلاصه ماجراهای افعی تهران قسمت بيست و دوم 22

افعی تهران با موضوع کمدی سیاه و اجتماعی تهیه و منتشر می شود و خلاصه داستان قسمت بيست و دوم 22 سریال افعی تهران اینطور عنوان شده که در مورد خلاصه داستان سریال "افعی تهران" باید گفت که این سریال یک سریال کمدی سیاه و اجتماعی است که بیش از پیش به سرگرم کردن بیننده با هدف طنز می پردازد . این سریال توانسته مسائل روز را به تصویر بکشد و ذهن بیننده را به چالش اندازد . سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی ساخته شده است و در مراحل پایانی تولید قرار دارد و البته بسیاری ماجراهای دیگر که در هر قسمت مجموعه نمایش خانگی افعی تهران ، مشاهده خواهید کرد .

 

بازیگران افعی تهران قسمت بيست و دوم 22 و کارگردان افعی تهران afei e tehran

اسامی بازیگران افعی تهران قسمت بيست و دوم 22 پیمان معادی ، پژمان جمشیدی ، سحر دولتشاهی و .. و تعدادی از هنرمندان جدید در عرصه بازیگری هستند که برخی ، اولین تجربه شان خواهد بود .سامان مقدم نیز کارگردانی مجموعه نمایش خانگی افعی تهران را بر عهده دارد .

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا